Zimní rybolov

Zimní rybolov se provozuje od 9:00 - 15:00. Při dostačující síle ledu je umožněn rybolov na dírkách, jinak je možnost chytat v zimním období ze břehu. Od listopadu nasazujeme pstruhy (o váze až 1kg) a siveny. Lov dravců je povolen bez omezení.

 

 

 

Pravidla rybolovu:

    Při zimním rybolovu se smí chytat na jednu udici a to jak na dírkách, tak přivlač i plavaná ze břehu. Lovicí je povinen mít u sebe podběrák a pean. Lovící, který zaplatil povolení k odlovu má nárok ponechat si 1kg pstruha nebo sivena. Při ulovení a vytažení ryby na led je lovící povinen rybu usmrtit a ponechat si ji. Pokud bude ryba uchycena tak, že po vyjmutí háčku hrozí její uhynutí nesmí být vrácena zpět do vody. Lovící si ji buď ponechá nebo ji předá obsluze areálu - toto opatření se týká pouze štiky a candáta. U lososovitých ryb rybář nese riziko za ulovení dalších ryb (pstruh, siven) tzn. že když bude mít 1kg (pstruha nebo sivena) končí s rybolovem nebo si ryby, které nelze vrátit vodě bude muset dle ceníku odkoupit.

     Každý vstupující na ledovou plochu nese sám za sebe odpovědnost, dále je povinen zachovávat bezpečnost vůči ostatním. Při porušení těchto pravidel bude lovící z areálu bez náhrady vykázán.